Bezpieczny Kredyt

Gdzie takiego szukać

Kategorie

Archiwum

środa, 23 styczeń 2019 kl. 13:06

Ludzie często pytają, czy zaciągnięcie pożyczki typu chwilówka wpływa na ocenę zdolności kredytowej danej osoby? Jeśli ciężko pracowałeś, aby zarządzać swoimi finansami i budować swoją zdolność kredytową, to zrozumiałe, że chcesz ją chronić na NiskaRata.org dowiesz się jak to zrobić.

 
wtorek, 06 listopad 2018 kl. 12:05

Niegdyś gotówka była jedynym sposobem, aby zapłacić za zabiegi chirurgii plastycznej, ale po drodze pojawiło się wiele innych metod płatności Jedną z tych metod jest finansowanie. Jednak nie każdy wie, że specjaliści należący do chirurgów kosmetycznych robią więcej niż tylko korekty nosa. Czasami jest to medyczny powód, dlaczego ktoś potrzebuje chirurgii plastycznej. Może to być praca dentystyczna, procedura usuwania blizn, lub konieczność usunięcia nieprawidłowości z twarzy. Niezależnie od przyczyny, są firmy, które oferują pożyczki dla tych, którzy chcą mieć jakiś rodzaj zabiegu z chirurgii plastycznej.

 
wtorek, 11 wrzesień 2018 kl. 14:16

Każdy kto planuje kupno mieszkania na kredyt hipoteczny musi zadbać o odpowiednią zdolność kredytową tylko wówczas bank udzieli nam kredytu. Jednak jak się okazuje bardzo ważna jest również historia kredytowa. Często zdarza się że nasze poprzednie zadłużenia nie były spłacane w terminie i zostaliśmy wpisani do BIK. Może ro oznaczać że wówczas nie możemy ubiegać się o kredyt na mieszkanie.