Bezpieczny Kredyt

Gdzie takiego szukać

Kategorie

Archiwum

poniedziałek, 16 lipiec 2018 kl. 09:34

Oferta kredytu konsolidacyjnego.

Szukając dobrej oferty kredytu konsolidacyjnego nie można przejść obojętnie obok oferty przygotowanej przez Getin Bank. Kredyt ma oprocentowanie w wysokości 8,79% w skali roku. Patrząc na inne oferty na rynku można znaleźć zarówno takie, gdzie to oprocentowanie jest niższe jak i takie, które są znacznie droższym rozwiązaniem. Prowizja dla banku za udzielenie nam zobowiązania stanowi 9,90% jego kwoty. Prowizja jak widać nie jest mała, ale zawsze trzeba się liczyć z tym, że każdy kredyt wiąże się z pewnymi kosztami i niewiele jest ofert, gdzie oprocentowanie jest jedynym takim kosztem. Oprócz oprocentowania i prowizji takich kosztów może być znacznie więcej. Dostępna kwota kredytu konsolidacyjnego w Getin Banku zaczyna się od minimum 10 tysięcy złotych, a kończy na kwocie 200 tysięcy złotych. Okres spłat z jakiego może skorzystać kredytobiorca wynosi do 120 miesięcy.

 
piątek, 27 kwiecień 2018 kl. 10:34

Podnoszenie efektywności zadłużenia to bardzo ważna zasada, która powinna zostać zastosowana praktycznie u każdego kredytobiorcy. W jaki sposób jednak podchodzić do analizy ofert kredytów, aby okazały się możliwie najlepsze i jak sobie radzić w razie wystąpienia kryzysów ekonomicznych? Restrukturyzacja zadłużenia jest podobnie ważna, co analiza ofert kredytów, a kredytobiorca nigdy nie jest w stanie przewidzieć perspektyw rozwoju budżetu gospodarstwa domowego. Czasami kredyt spłaca się bezproblemowo przez lata, a w innym przypadku trzeba zainteresować się narzędziami naprawczymi. Warto zatem poznać wszystkie narzędzia restrukturyzacyjne wcześniej, aby nie tracić czasu w potencjalnie krytycznej sytuacji.

 
czwartek, 01 marzec 2018 kl. 10:57

Gospodarstwa domowe chętnie korzystają z pożyczek krótkoterminowych z kilku powodów. Przede wszystkim to szansa na spełnienie wielu celów konsumpcyjnych bez potrzeby długoterminowego budowania oszczędności. Dostęp do kredytu gotówkowego to również ciekawe zabezpieczenie budżetu na wypadek wystąpienia sytuacji kryzysowych. Od czego faktycznie zależy jednak poziom pożyczek gotówkowych na poziomie gospodarstwa domowego i na co warto zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy?