Bezpieczny Kredyt

Gdzie takiego szukać

Kategorie

Archiwum

wtorek, 14 maj 2019 kl. 11:33

Coraz większa ilość ofert na kredyty gotówkowe cieszy przede wszystkim zainteresowane ich uzyskaniem osoby. Dzięki dużej konkurencji mogą liczyć na to, że proponowane przez banki warunki będą dla nich atrakcyjne.

Formalności i wymagania banków

Obecnie banki rezygnują ze zbyt wielu wymagań stawianych klientom, co zazwyczaj powodowało, iż przed złożeniem wniosku musieli załatwić sporą ilość zaświadczeń i innych niezbędnych dokumentów. W przypadku wielu kredytów gotówkowych nie ma konieczności składania zaświadczeń o zarobkach, wystarczy jedynie oświadczenie o dochodach, zaś w przypadku klientów bankowości elektronicznej nie przedstawiają oni żadnych dokumentów. Ma to związek przede wszystkim z czasem, jaki jest potrzebny na przygotowanie i rozpatrzenie wniosku. Nikt nie ma ochoty czekać na decyzje banku kilka czy kilkanaście dni, dzisiaj czas liczony jest raczej w minutach. Wiele banków chcąc przyciągnąć uwagę klientów określa termin rozpatrzenia wniosku na kwadrans lub pół godziny, a jeżeli nie zostanie on dotrzymany z winy banku, klient otrzymuje premię. To jeden z dość popularnych chwytów marketingowych, mających na celu przede wszystkim zainteresowanie ofertami jak największej ilości osób.

 
popeye | | Użyte znaczniki: , , ,
piątek, 15 marzec 2019 kl. 14:26

Wartość udzielonych kredytów hipotecznych rośnie, a w 2019 roku prognoza to nawet 50-55 mld złotych (ta najbardziej pozytywna). Kredytobiorcy widząc dynamiczny wzrost branży pożyczek mieszkaniowych zastanawiają się często, czy to dobry moment na wejście do podobnego zobowiązania. Czy warto zatem sięgnąć po kredyt hipoteczny w aktualnych warunkach prawno – gospodarczych?

 
środa, 23 styczeń 2019 kl. 13:06

Ludzie często pytają, czy zaciągnięcie pożyczki typu chwilówka wpływa na ocenę zdolności kredytowej danej osoby? Jeśli ciężko pracowałeś, aby zarządzać swoimi finansami i budować swoją zdolność kredytową, to zrozumiałe, że chcesz ją chronić na NiskaRata.org dowiesz się jak to zrobić.