Bezpieczny Kredyt

Gdzie takiego szukać

Kategorie

Archiwum

wtorek, 14 luty 2017 kl. 11:07

Kredyt gotówkowy to najpopularniejsza forma uzyskania dodatkowych środków do domowego budżetu. Kredyt gotówkowy oprócz oczywistej raty głównej składa się także z wielu innych czynników mających wpływ na jego wysokości, jest to prowizja, ubezpieczenie oraz koszty około kredytowe. Dlatego zaciągając kredyt należy zwrócić uwagę nie tylko na ratę ale również roczną stopę procentową która zawiera w sobie również wiele innych kosztów.

Co jest najważniejsze

Zaciągając kredyt powinniśmy przemyśleć czy wysokość raty nie będzie zbytnio obciążała naszego domowego budżetu. Na ostateczna ofertę kredytu ma wpływ wiele czynników, przede wszystkim wysokość kredytu, koszty uzyskanego kredytu, okres jego spłaty, a także czas otrzymania środków. Jeżeli zależy nam na czasie powinniśmy wybrać taki bank w którym forma ubiegania się o uzyskanie kredytu jest uproszczona i wszystko załatwimy praktycznie od ręki.

 
wtorek, 17 styczeń 2017 kl. 12:33

Z pewnością dość dużo reklam przedstawianych przez firmy pożyczkowe mogą zachęcać do tego, aby wybrać ofertę mogącą umożliwić zdobycie pieniędzy w niesłychanie szybki sposób. Jednak kredyt gotówkowy to dość korzystne rozwiązanie. Warto mieć świadomość tego, że parabank może pobierać wyższą prowizję. Występować będą również tutaj dość często ukryte koszty i odsetki karne za niespłacenie kwoty w terminie. Istotna rzecz o jakiej należy pamiętać dotyczy tego, że tak naprawdę warto przekonać się o różnicach mogących wystąpić w tych przypadkach, sprawdź jak wygląda ranking kredytów gotówkowych.

 
czwartek, 08 wrzesień 2016 kl. 13:30

Zadając sobie pytanie na temat wyższości kredytu gotówkowego nad kartą kredytową, czy też na odwrót trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każdy z nas podchodzi inaczej do kwestii finansowych, pieniędzy, sposobu dysponowania nimi, jak i wydawania ich. Kredyty gotówkowe oferują wysokie kwoty oraz możliwość spłaty w ratach, natomiast karty kredytowe mają inne zalety takie jak na przykład 61-dniowy okres bez odsetkowy.